“Я не знаю, як пережити ніч! У нас немає часу”: від коронавірусу померла жінка, яка повідомила про нестачу кисню у лікарні

У Житомирі від коронавірусу померла викладачка Житомирського державного технологічного університету. За кілька днів до цього жінка потрапила до реанімації 1-ї міськлікарні з діагнозом COVID-19 і повідомила, що у медзакладі немає кисню для пацієнтів.

Про це Ольга Грабар розповіла на своїй сторінці у соцмережі і звернулася до мера Житомира Сергія Сухомлина з проханням вирішити цю проблему. Передає ТСН.

“Для людей в реанімації вже немає кисню. Сьогодні реанімація працювала через раз! А це – єдиний наш шанс на порятунок! Я не знаю, як нам зараз пережити ніч, а на ранок кисню немає взагалі! Я зараз сама тут лежу, кисень відключали за сьогодні вже 8 разів. Бідні лікарі в реанімації, не знають що робити. Найстрашніше, що у нас немає часу”, – написала вона 15 листопада о 21.12.

У коментарях під постом жінці відповіла заступниця міського голови Житомира Марія Місюрова.

“Станом на 22.00 15 листопада 2020 року кисень є, всі відділення працюють”, – написала вона.

17 листопада Ольги Грабар не стало. Їй було 39.

Користувачі під її постом у соцмережі написали, що жінка не дочекалася кисню і звинуватили чиновницю у брехні.

  • Де він є? Пише людина з лікарні, що немає його! Ви – безпринципні популісти!
  • У вас буде, сумнівів нема.
  • Олі вже нема з нами… коронавірус не дивиться на вік, а забирає молодих…
  • Так і не дочекалася…
  • Тобто ви зараз заявляете, що людина, якої вже нема, брехала?
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Я не знаю, як пережити ніч! У нас немає часу”: від коронавірусу померла жінка, яка повідомила про нестачу кисню у лікарні