Шокуючий обман! Порошенка викрили – просто у всіх на очах, Гетьман не чекав. Вражаюча “спрага до влади”

Український юрист і блогер Михайло Шнайдер в своєму Фейсбуці зазначив, що екс-президент України Петро Порошенко після шокуючих слів про хворобу своєї тещі на передачу Славіка Шустера разом з дружиною “вирішив попіаритися, відвідавши кінотеатр “Жовтень”.

Передаємо його слова прямим текстом:

“А ось це вже просто не вкладається у мене в голові”.Друзі, в цю п’ятницю в ефірі програми Савіка Шустера Петро Олексійович заявив, що його теща тяжко хвора і знаходиться у вкрай важкому стані в лікарні.

Далі пряма мова: “У моєї дружини Марини зараз в лікарні від коронавірусу вмирає мама. Вона втратила свідомість”.

А тепер увага.

app_id=784056855116604&channel=https://staticxx.facebook.com/x/connect/xd_arbiter/?version=46#cb=f51e6638f7d4c4&domain=korupciya.com&origin=https://korupciya.com/f27813cbadcc1e&relation=parent.parent&container_width=645&https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2821629651445434&id=100007952790911&locale=uk_UA&sdk=joey&show_text=true&width=

Буквально на наступний день після ефіру… Порошенко разом з дружиною вирішили пропіаритися, відвідавши сеанс в кінотеатрі “Жовтень”.

І виглядали вони там зовсім веселими і радісними, як ніби-то і немає у них в сім’ї абсолютно ніяких проблем.

А тепер важлива деталь.

Подружжя Порошенко відвідало фільм “Атлантида” українського режисера Валентина Васяновича. Ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори – ветерани АТО, волонтери, солдати збройних сил. Сюжет картини зосереджений на Донбасі – після повернення тимчасово окупованих територій під контроль України.

Тобто, за змістом цей фільм агітаційно збігається з нинішнім образом Порошенко як “Головного Патріота”. Ну а тепер тільки факти.

Коли рідні знаходяться у важкому стані в лікарні, страждаючи від важкої хвороби, будь-яка нормальна людина не піде розважатися в кіно і не буде займатися агітацією.Будь-яка нормальна людина залишиться разом зі своїми близькими і буде надавати їм свою посильну допомогу і підтримку.

Ну а якщо Петро Олексійович цього не зробив, то висновків може бути тільки два: або він сказав неправду на ефірі у Шустера про стан матері своєї дружини, або йому настільки важливіша політична агітація, що він просто не втримався від можливості попіаритися навіть в таких важких обставинах .

Обидва висновки показують, наскільки жадоба влади змінила “Сивого Гетьмана”.

Наскільки він переступив через все людське в собі, сконцентрувавшись виключно на боротьбі за владу і гроші.

Якщо треба, розповість про хворобу близької людини. Якщо треба буде робити веселі селфі з шанувальниками навіть тоді, коли найближчий родич буде перебувати в реанімації.Це вже просто за гранню… розуміння і здорового глузду.І зараз було б дуже правильно дізнатися, де насправді знаходиться його теща і всю чи необхідну допомогу вона отримує.

Адже з таким “фантастичним” зятем легко можна залишитися один на один з хворобою, якщо він вважатиме для себе вигідним щось інше, ніж допомогу близькій людині у важкий час…

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Шокуючий обман! Порошенка викрили – просто у всіх на очах, Гетьман не чекав. Вражаюча “спрага до влади”