Відсутність маски на вулиці! В Уряді дали важливе пояснення. За що штрафуватимуть

Міністр юстиції Денис Малюська розповів про ухвалений Верховною Радою закону про штрафи за не використання маски в громадських місцях і транспорті.

Як повідомив він у своєму Facebook, за невикористання маски в громадських місцях і транспорті штрафуватимуть на суму від 170 до 255 гривень.

За словами, раніше застосування штрафів за порушення правил карантину було несправедливим і вимагало рішення суду.

При цьому застосування такого штрафу буде швидким: його накладатимуть поліцейський, представник санітарно-епідеміологічної служби або органів місцевого самоврядування відразу ж на місці.

Малюська додав, що такі штрафи не застосовуватимуться до неповнолітніх, а також за незастосування маски на вулиці.

6 листопада, Верховна Рада прийняла урядовий закон Про внесення змін до Кодексу України Про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню COVID-19 (№ 3891).

Законом, зокрема встановлюється, що перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, у тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 грн).

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відсутність маски на вулиці! В Уряді дали важливе пояснення. За що штрафуватимуть