Від наступних вихідних в Україні запровадять карантин вихідного дня: Степанов розповів деталі

Через тиждень, від 14-15 листопада, в Україні почнуть запроваджувати карантин вихідного дня через стрімке поширення коронавірусу.

Працюватиме лише критична інфраструктура, зокрема продуктові магазини, аптеки та транспорт.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» 5 листопада.

юг передачі коронавірусу через відсутність спілкування людей один з одним. 

«Це точно не буде на ці вихідні. Ми розуміємо, що треба підготуватися. Я не виключаю, що ми будемо пропонувати це зробити вже з наступних вихідних», — додав очільник МОЗ.

Він пояснив, що транспорт працюватиме і на вихідних, оскільки це критична інфраструктура

«Все ж таки навантаження у суботу-неділю набагато менше на транспорт. Зачиняти транспорт ми не вбачаємо за потрібне. Більш того, по цьому шляху не йде зараз жодна європейська країна», — зауважив Степанов.

Він додав, що на сьогоднішній ранок у лікарнях перебувало 27,5 тисяч громадян.

«Ця цифра майже в 3,5 раза більша, ніж було на початку вересня. У нас зараз у готовності 52 тисячі ліжок. І ми екстрено збільшуємо. Думаємо, що збільшимо ще кількість цих ліжок ще на 20 тисяч. Це максимальні теоретичні можливості нашої системи охорони здоров’я, щоб не було збільшення за рахунок ненадання медичної допомоги іншим хворим. Окрім того, ми, думаю, підемо на розгортання тимчасових шпиталів у наших містах.  Зараз ми розглядаємо місто Київ, місто Одеса і Донецька область, місто Краматорськ», — зауважив міністр.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Від наступних вихідних в Україні запровадять карантин вихідного дня: Степанов розповів деталі