Огидно… Прокурор найбіднішої країни Європи хоче, щоб йому народ щомісяця зі своїх кровних доплачував 100 тисяч за хатку, — Кондратюк

Що це? Відсутність порядності? Відсутність виховання? Занижений рівень інтелекту? Погана освіта? Почуття безкарності? Як може Генеральний прокурор в країні, де не існує довіри до органів правосуддя — Генпрокуратури і поготів! — так відриватися від реальнсті: «Что хачу, то і дєлаю!»???

Прокурор найбіднішої країни Європи хоче, щоб йому народ щомісяця зі своїх кровних доплачував 100 тисяч за хатку, яку собі може дозволити лише людина з дуже великими статками! Зіркова хвороба чи манія величі???

Порівняйте цей безглуздий «палац» з помешканням керівників з набагато заможніших країн, наприклад — Ангели Меркель. Огидно…

Чи може Венедиктова мріє про лаври Пшонки — Генпрокурора при Януковичі, який втік до Казахстану (чи куди воно там втекло, це прокурорське продажне непорозуміння?). Дуже швидко вони летять в прірву. То нехай би самі, але ж тягнуть країну

Нагадаємо

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова орендує президентську резиденцію в Пущі-Водиці. За маєток вона платить менш ніж третину від суми оренди, решта коштів — із держбюджету.

Фрагмент договору нардеп Гео Лерос оприлюднив у Facebook.

У документі вказано, що Венедіктова орендує шестикімнатний будинок загальною площею 675,1 кв. м. за майже 64 тисячі гривень на місяць.

Водночас, згідно з документами Державного управління справами, утримання резиденції щомісяця обходиться платникам податків на 100 тисяч дорожче, тобто в майже 164 тисячі гривень.

Постанова Кабміну від 1994 року передбачає, що на державних дачах можуть проживати тільки президент, спікер Верховної Ради або глава уряду. Проте, у червні цього року уряд вніс зміни в документ, дозволивши використовувати будівлі, якщо в них не проживають інші держпосадовці.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що не бачить сенсу в державних маєтках і пропонував «нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь». Однак, сам оселився в державній резиденції Конча-Заспі.

Igor Kondratiuk

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Огидно… Прокурор найбіднішої країни Європи хоче, щоб йому народ щомісяця зі своїх кровних доплачував 100 тисяч за хатку, — Кондратюк