“Вранці йому прилетіла ответка”: в Дніпрі чоловіка, який пoбuв дівчину в маршрутці, відправили в нокаут. ФОТО

У Дніпрі небайдужі ідентифікували чоловіка, який жорстоко побив пасажирку маршрутки № 101А 18 липня.

За інформацією ресурсу Дніпро Оперативний, Віталію Л. вже помстилися, відправивши його в нокаут. Паблік показав відповідне фото.

«Поліція не знайшла, зате вистежили” небайдужі громадяни “: в Дніпрі чувака, який побив в маршрутці дівчину, швидко вирахували і пояснили, що він … Л. Віталій Валерійович приліг відпочити на кілька хвилин після важкої поїздки», – повідомив кореспондент Дніпро Оперативний.

Нагадаємо, дівчина, очевидно яка намагається дотримуватися рекомендацію МОЗ про дотримання соціальної дистанції, заплатила за два місця в автобусі, щоб поруч ніхто не сидів. Однак це викликало агресію двох пенсіонерок (пізніше до них приєднався і чоловік). Він тричі (!) Вдарив дівчину, від чого чого вона вдарилася об перила і скло головою. Після цього вже «бабусі» виштовхали постраждалу з автобуса, порвавши їй футболку.

В маршрутном автобусе Днепра, молодую девушку заплатившую за 2 места, пассажиры понять не смогли

В маршрутном автобусе Днепра, молодую девушку заплатившую за 2 места, пассажиры понять не смоглии…..просто избили…Надеюсь, что подонок избивавший девушку понесет заслуженное наказание…Мужчины так не поступают….А всем подстрекающим его бабушкам, и безосновательно оскорблявшим девушку женщинам, — как говорится Бог судья…Видео: «Днепр»

Gepostet von Украина в шоке am Samstag, 18. Juli 2020

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Вранці йому прилетіла ответка”: в Дніпрі чоловіка, який пoбuв дівчину в маршрутці, відправили в нокаут. ФОТО