Ну вот реально — обезьяна со смартфоном. На место где погибли люди приехал попиариться сказочный долбо*б Коля- котлета (ВИДЕО)

Взрыв в доме, есть погибшие, люди остались без жилья. На место происшествия приехал попиариться сказочный долбо*б Николай Тищенко — бегает с телефоном в руках, лыбится и снимает сторис в Instagram.

Ну вот реально — обезьяна со смартфоном. (Alexey Kucherenko)

Взрыв в доме, есть погибшие, люди остались без жилья. На место происшествия приехал попиариться сказочный долбо*б Николай Тищенко — бегает с телефоном в руках, лыбится и снимает сторис в Instagram.Ну вот реально — обезьяна со смартфоном.

Gepostet von Alexandr Volkov am Sonntag, 21. Juni 2020

Назар Приходько

Бл.дь…

Коля Тищенко на місці трагедії на Позняках — роздає лимони…

Знайдуться у соцмережах люди, які зроблять яскраві та смішні меми з цього приводу, можливо хтось просто влучно пожартує, але не я.

Це ДНІЩЄ, Коля! ДНІЩЄ! От наче всі кияни вже постановили, що ти дніщє, і наче досить нам це доводити, але ні — ти не зупиняєшся. Муд.к…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ну вот реально — обезьяна со смартфоном. На место где погибли люди приехал попиариться сказочный долбо*б Коля- котлета (ВИДЕО)