“Гаваріть на українскам? Ета же брєд!” Українська телеведуча влаштувала істерику через “приниження російськомовних”

Українська журналістка Катерина Жарких влаштувала істерику через нібито “знущання з російськомовних” в Україні. Дівчину обурило, що у деяких громадських закладах Києва немає табличок з російською мовою. На її думку, це неприпустимо, адже “історично Київ був російськомовний, як і половина України”.

Про це журналістка написала у своєму “Фейсбуці”.

Жарких заявила, що сьогодні російськомовних намагаються зробити “нацменшиною” в Україні, і це, вважає вона, неприпустимо.

Дівчина переконує, що її щодня і скрізь у Києві “дискримінують” — у магазинах, у кафе, у кіно, на телебаченні і в книгарнях. До свого допису вона прикріпила фото таблички в одному з ресторанів, яка її чимось “ображає”.

“Нам постійно хочуть нав’язати якийсь комплекс недогромадянина, недоукраїнця. “Ми живемо в Україні, значить повинні говорити українською”. Ну брєд же!” – написала Жарких.

Дівчина заявила, що російськомовних хочуть зробити безправними, а крім того через мову людей нібито сварять між собою і принижують.

“Ця ненависть вже дійшла до того, що мати-одиначка не хоче відправляти свою дитину в російськомовний клас, бо боїться, що її поб’ють по дорозі додому інші школярі з паралельного класу”, – пише журналістка.

Дівчина нагадала, що Володимир Зеленський ішов на вибори як російськомовний, але тепер “продовжує стравлювати суспільство” українською мовою.

Жарких вважає, що “мовну політику треба міняти”. Інакше, за її словами, ми втратимо Донбас.

МОВА И ЯЗЫК Я коренная киевлянка и моя семья растила меня на русском языке. Пели колыбельные, воспитывали, говорили…

Gepostet von Екатерина Жарких am Donnerstag, 18. Juni 2020

Источник: vgolos.com.ua

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Гаваріть на українскам? Ета же брєд!” Українська телеведуча влаштувала істерику через “приниження російськомовних”