Правда всплила на поверхню: Тепер всі дізнаються чому відбувся різкий скачок зростання C0VlD в Україні

Число хворих коронавірусів за добу різко зросла, але пояснити це можна не тільки послабленням карантину

Різкого зростання коронавируса в Україні 11 червня знайшли просте пояснення. Хоча в МОЗ кажуть, що у всьому винні українці, які забули про карантин, цифри свідчать про протилежне. Так, за останні три дні в країні мало не вдвічі зросла кількість тестів за добу.

Нагадаємо, що в Україні 11 червня виявили 689 випадків COVID-19. Попередній антирекорд був встановлений 4 червня (588), а до цього – 23 квітня (578 нових випадків).

Якщо подивитися на цифри по тестуванню, то вони сильно зросли за три дні, як і виявлені випадки коронавируса:

  • 11 червня – 10146 тестів, 689 випадків COVID-19,
  • 10 червня – 8496 тестів, 525 випадків,
  • 9 червня – 6359 тестів, 394 випадки.

У кожен з цих днів кількість хворих по відношенню до тестованим становить 6%, незважаючи на видимий зростання цифри нових пацієнтів. При цьому Україна, як і раніше залишається на останньому місці за кількістю проведених ПЛР-тестів в Європі.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звинуватив українців в безпечності і в тому, що ослаблення карантину вони сприйняли, як його скасування.

“Ми всі вийшли з карантину. Ми всі вирішили, що його не існує. Що такої загрози як COVID-19 вже немає”, – зазначив Степанов.

Глава МОЗ навіть заявив, що буде наполягати на проведенні “деяких заходів заради здоров’я українців”.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Правда всплила на поверхню: Тепер всі дізнаються чому відбувся різкий скачок зростання C0VlD в Україні