“Бойовиків” сьогодні взяли вже під Києвом! Слід привів до УПЦ МП і партії Медведчука (ФОТО)

Серед затриманих після стрілянини по маршруткам у столичному передмісті Бровари є близькі до місцевих депутатів хлопці з групи силової підтримки церкви Московського патріархату на ВінничиніПро це написало популярне вінницьке видання 33 канал, передає Еспресо.TV.

«Вже пер­ші фото із Броварів та місць затримання учас­­­ників стрі­лянини показали, що він­ницька братва рулить і тут. І це не просто якісь найняті за тисячу гривень «спортіки», а справжні учасники ОЗУ», — зазначається у матеріалі журналістів з Вінниці.

Цим організованим злочинним угрупуванням вони називають спільноту «Хуторяни».

«Бо хто на Вінниччині не знає «хуторян»?! До їхніх послуг звер­тались представники він­ницької влади і під час Помаранчевої революції, і під час Майдану, щоб залякати чи щось спровокувати! Вже всім відома і фізична охорона храмів МП на Вінниччині. Вона засвітилась під час останнього переділу церков. По фото затриманих поліцією у Вінниці одразу впізнали зятя священника із Луки, послушника одного із храмів та мінімум 6 «бойовиків», серед яких ті, що били жінок під час конфлікту за православний храм у Луці-Мелешківській… А ще ці «стрілки» входять до бойових команд мінімум 2-х вінницьких депутатів, і їхні прізвиська вже назвали вінничани в соціальних мережах… Нам вже телефонували в редакцію і назвали серед цих людей «Зайця», «Тайсона», «Диню», — пояснює «33 канал».

За даними видання, 30 травня громада храму Преображення Господнього ПЦУ у Луці-Мелеш­ківсь­кій прийшла до церкви з метою опечатати її, бо впізнали серед учасників перестрілки в місті Бровари тітушок, які були охоронцями церкви з боку МП. Їх неодноразово бачили біля храму. Вони не давали можливості релігійній громаді ПЦУ доступу до святині.

«Серед затриманих був і зять місцевого священника Василя Альмухамеда», — наголошується в повідомленні.

«Тоді на початку 2019 року релігійна громада села Лука-Мелешківська прийняла рішення про перехід до Православної церкви України (ПЦУ). Як розповів священик ПЦУ Віктор Черкун, із 450 присутніх на зборах 380 підтримали перехід до ПЦУ. Проти такого рішення було тільки 13 учасників зборів, решта — утрималися від голосування. «Це ж очевидна більшість, – говорить отець. – Факт визнають навіть наші опоненти. Незважаючи на це, зайти в храм не можемо, бо ключі у тих, хто залишився у Московському патріархаті. Змушені служити під стінами церкви. Тоді Московський патріархат охороняли броврські стрілки», — додає Духовний фронт.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Бойовиків” сьогодні взяли вже під Києвом! Слід привів до УПЦ МП і партії Медведчука (ФОТО)