Порошенко: Не раджу ЗЕвладі лякати мене арештом, в аеропорту. Я офіційно заявляю, що повертаюся 17 січня о 9.00 і всі побачать, що відбудеться в цей день

П’ятий президент України, нардеп від “Європейської солідарності” Петро Порошенко повернеться в Україну вранці 17 січня, він прилетить рейсовим літаком із Варшави до Києва. Про це пресслужба “Євросолідарності” повідомила у Facebook.Сьогодні експрезидент перебуває у Брюсселі – проводить “важливі міжнародні зустрічі, у тому числі по лінії НАТО, на тлі підвищеної концентрації російських військ на кордоні з Україною і вторгнення росіян до Казахстану”, уточнюють у релізі.

Також автори повідомлення заявили, що Порошенко “вдячний прихильникам, які готуються до його повернення до Києва”.

“Раджу Банковій не витрачати кошти на незаконне зовнішнє спостереження і прослушку – ми інформуватимемо вас про кожний крок, який наближає додому. Так само не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту. Я повертаюся 17 січня о 9.00”, – сказав він.

Інформацію про точний час прибуття Порошенка в Україну опублікували нібито заради “економії бюджетних коштів, які Банкова сьогодні витрачає на незаконне слідкування за лідером опозиції”.

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Порошенко: Не раджу ЗЕвладі лякати мене арештом, в аеропорту. Я офіційно заявляю, що повертаюся 17 січня о 9.00 і всі побачать, що відбудеться в цей день