«… Мєня нє впустілі»: скaндальний рoсійський блoгер пoказав що з ним зрoбили по прильoту в Укpaїну ВІДЕО

Даню Мілохіна, 19-річного скандального тіктокера, не пустили в Україну. Хлопець поскаржився, що його з друзями кілька годин протримали в аеропорту після прильоту. А потім — розвернули назад. Про свою невдалу спробу прильоту до Києва блогер розповів у Instagram. Судячи з повідомлень блогера, до Києва він прилетів близько четвертої ранку 9 січня. Через кілька годин очікування в аеропорту було прийнято рішення: не дозволяти Мілохіну в’їзд в Україну.

«Чуваки, мене не впустили. Я — ворог. Нас назад розвернули», — каже в сторіз здивований Мілохін після близько шести годин очікування.

Хто такий Даня Мілохін? Данило Мілохін — російський тіктокер, реп-виконавець, музикант і відеоблогер. У жовтні 2020 року російський Forbes помістив Мілохіна на 6-е місце свого першого в історії списку найбільш високооплачуваних тіктокерів.

Дитинство було у нього важким. Батько алкоголік, розлучені батьки, дитячий будинок — до слова, той же, в якому колись виховувався Юрій Шатунов. Після школи пішов в училище, кинув, пристрастився до наркотиків (залежність нібито поборов). Іноді жив на вулиці.

Фото: Мілохін летить до Києва і ще не знає, що його чекає (instagram.com/danya_milokhin)

Пізніше така «фішка» — простого хлопця зі складною долею — допомогла йому виділитися серед інших відеоблогерів.

У 2019 році завів аккаунт в TikTok, куди почав викладати відео. На той момент він жив в Анапі і працював офіціантом, потім вирішив переїхати до Москви. Тут знайшовся продюсер, який став просувати Мілохіна. Записав кілька треків з російськими зірками: Басковим, групою «Мумій Троль».

Чим Мілохін вже встиг оскандалитися? Останнім часом Мілохіну приписують нетрадиційну орієнтацію, але він все заперечує. Шуму наробив його нестандартний костюм — напівхлопчика-напівдівчинки на одному з музичних фестивалів.

Також Мілохіна підозрюють у вживанні наркотиків. Про що красномовно говорять деякі «зливи» відео.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«… Мєня нє впустілі»: скaндальний рoсійський блoгер пoказав що з ним зрoбили по прильoту в Укpaїну ВІДЕО