Тepміново! Це станeться вжe завтра. Рівно о 12:00. У Зеленського зрoбили заяву

Президент України Володимир Зеленський 26 листопада проведе пресмарафон, який буде присвячений екватору його каденції на посаді глави держави. На подію у зв’язку з пандемію запрошено лише 30 журналістів із провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ. Про це інформує пресслужба глави держави.

Пресмарафон має назву «30 запитань президенту України» і розпочнеться він о 12:00. Триватиме захід три години і транслюватиметься онлайн на офіційній сторінці президента у Facebook та на провідних українських телеканалах.

«У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь», — повідомили на Банковій.

Як уточнюється, під час розмови президента з журналістами будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. У пресслужбі президента кажуть, що такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Тepміново! Це станeться вжe завтра. Рівно о 12:00. У Зеленського зрoбили заяву