Є люди які не чепляють кoвiд навіть після контакту з хворuм, а все тому що… — лікар

Кopoнавіруcoм може не захворіти певна категорія людей. Це ті люди, які схильні до частих застуд. У них виробляються Т-клітини, які сприяють захисту від ковід-19. Про це повідомив ізраїльський лікар Борис Бриль. “Т-клітини виробляють антитіла. Але це все теорії. Якщо ми подивимося на людей, які багато подорожували, то таких людей буде менше серед хворих кopoнавірусом”, – повідомив лікар «Обозревателю».

Медик припустив, що люди, які часто хворіли простудними захворюваннями, менше ризикують підчепити коронавірус. Це пов’язано з тим, що в різних країнах вони зіткнулися з безліччю віpyсів і бактерій.

“Звичайно! А знаєте, чому, коли діти хворіють, то нічого поганого в цьому немає? Немає нічого поганого в тому, коли маленькі діти, перепрошую, лижуть підлогу. Знаєте, для чого вони це роблять?

Щоб захистити себе, щоб запрацював імунітет. Бувають матусі, які закутують своїх дітей і при перших же соплях починають їх лікувати. Дайте дітям хворіти! У них накопичується імунітет”, – повідомив Бриль.

Також лікар ще раз нагадав, як піднімати імунітет. За його словами, потрібно намагатися не пити алкоголь, виключити сигарети і займатися спортом.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Є люди які не чепляють кoвiд навіть після контакту з хворuм, а все тому що… — лікар