«Халява» скінчилася! Українці будуть платити за «безкоштовні» пластикові пакети – названо мінімальні ціни

В Україні незабаром заборонять користуватись у торгівлі безкоштовними пластиковими пакетами. Покупці будуть змушені платити гроші за тонкі пакети, якими зараз вони можуть користуватися в супермаркетах абсолютно безкоштовно. Пластикові пакети для овочів у магазинах незабаром стануть платними — today.ua

Уряд уже підготував відповідну постанову, яку залишилося тільки проголосувати. Цю постанову необхідно ухвалити, щоб забезпечити нормальне функціонування закону щодо обмеження використання пластикових пакетів, який Рада ухвалила влітку цього року.

Відповідно до цього закону, всі пластикові пакети в Україні мають лише продаватися. Причому вартість кожного пакету буде такою, що багато громадян просто відмовляться за них платити. Отже, країна реально зможе скоротити кількість пластику, яку громадяни використовують щодня.Пластикові пакети для овочів у магазинах незабаром стануть платними Отже, у розробленій постанові встановлено такі мінімальні ціни на пластикові пакети:

2 грн — за пакет без ручок та бічних складок;

2,50 грн — за пакет без ручок із бічними складками або з ручками без бічних складок;

3 грн — за пакет із ручками та бічними складками.

Ці мінімальні ціни в роздрібній мережі пропонують запровадити вже з 10 грудня 2021 року. При цьому в постанові уточнюється, що це стосується пластикових пакетів, які продаються рулоном у формі рукава з дном, відкритою горловиною та зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Халява» скінчилася! Українці будуть платити за «безкоштовні» пластикові пакети – названо мінімальні ціни