Прямо у ці хвилини відбувається атака «біженців» на польський кордон з Білорусі.Польща ввела надзвичайний стан

Прямо у ці хвилини відбувається масована атака так званих «біженців» на польський кордон з Білорусі.
Зараз величезна група понад 1000 мігрантів, з жінками та дітьми, намагалася прорватися на територію Польщі. Ще кілька численних груп ходять вздовж кордону і теж, ймовірно, десь теж намагалися прорватися.
Польща ввела надзвичайний стан, на допомогу прикордонникам стягнула понад 12 тисяч війська, оголосила 6-годинну готовність для резервістів.
До кордону з Польщею стала стягувати своїй війська і Литва, розуміючи, що натовпи мігрантів можуть піти і до них на територію.
За усіма правилами воєнної науки, в тилу активізувалися «диверсійні групи». В таборі біженців у Литві – заворушення, плюс ліві активісти і «правозахисники» якраз сьогодні організували мітинг.
За свіжими повідомленнями, принаймні більшість з колони, що здійснила прорив, вдалося заблокувати впритул до огорожі з колючого дроту.
Характерною, що кілька проросійських пропагандистів уже повідомили про «прорив кордону». Вочевидь, у них це заготовлений сценарій. А білоруська влада вже виступила з заявами, де підкреслила, що ці мігранти – мирні люди, нікому нічим не загрожують. Мабуть, мріють про те, щоб поляки почали стріляти в «біженців».
Момент вибрано якраз напередодні наступу морозів. Коли вдарять морози, це означатиме гуманітарну катастрофу у саморобних «таборах» на нейтральній полосі, з жахливою відеокартиною для усього світу. Польщі не позаздриш, а Білорусі тут втрачати немає чого.
Основу для організації «біженців» у проривну силу складають курди, у котрих – давні зв’язки зі спецслужбами РФ, а також серйозний бойовий досвід – насправді, один із найкращих у світі. Штурму Польщі виглядає організованим та продуманим, сприяння білоруської влади – очевидне.
І це, можливо, тільки початок. Білорусь розширяє прийом мігрантів, зараз вони прибувають темпом 800-1000 в день, далі ця цифра може зрости в декілька разів. На обслуговування цих рейсів, можливо, мобілізують 5 обласних аеропортів, цифра може сягнути до 40 літаків у день(!).
Розглядують сценарії, що ці натовпи можуть прорватися і захопити центри європейських міст, стати там таборами і вимагати від властей їх офіційно прийняти.

Ihor Lutsenko

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Прямо у ці хвилини відбувається атака «біженців» на польський кордон з Білорусі.Польща ввела надзвичайний стан