Остальцев: “Поки хтось «думає» робити вакцинацію чи ні, хочу розповісти ситуацією, свідком якої я став”

Сьоголні став свідком дуже ідіотської ситуації і хочу поділитися.

Вечір. Піцерія. До мене підходить керуюча Anna Mitioglo і каже що потрібна моя допомога. Навпроти піцерії лежить чоловік, який скоріш за все, зламав ногу і не може піднятися. Викликали швидку але вона вже 40 хвилин, як не їде  Аня просить, щоб я допоміг.

Поки я йду вона розповідає, що так як там холодно – йому дали наші пледи, на яких він не так сильно застудитсья, поки чекає. Виявляється це британець. Молодий хлопець, років 28, який не побачив великий, бетонний квадрат, який лежав посеред тротуару ( не питайте мене навіщо він там лежить – я в душі не чаю ) і він, будучі в телефоні улупився в нього и всьо. Встати не може. Нога болить сильно.

Мене дуже порадувало, що поки він лежав, весь цей час звичайні прохожі залишалися біля нього і викликали швидкі допомоги. Таким чином навколо нього зібралась не мала кількість СВІДОМИХ людей, які не прийшли повз, а пробують допомогти.

Ситуація дибільна, адже зрушити з місця його не можна – він кричить. Боляче. І поки іде швидка – він лежить, мерзне і чекає на допомогу.

Швидка приїхали через майже годину. Черговий лікар, який вийшов і почав говорити із бритосом, був настільки втомлений, що він ледве розмовляв, але свою роботу зробив чітко. Дякую йому

Також приїхали патрульні, яких теж визвали і поїхали разом із швидкою і бритосом у Шевченківський травмпункт. Окреме дякую, що приїхали і допомогли, хоч це взагалі не їх робота

Але найголовніше, що я хотів сказати – це те, що швидка не їхала, не через те, що їм пофіг, а тому що повна срака в країні, через наших не вакцинованих громадянам

Поки хтось «думає» робити вакцинацію чи ні, поки хтось КУПЛЯЄ сертифікати ( ідіоти ) у нас буде ситуація, що швидка може і взагалі не приїхати… І що тоді?

Хто вакцинований, поставте будь-ласка + в коментах. Хочу порадіти за тих, хто красунчик.

За матеріалами зі сторінки Леонид Остальцєв 

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Остальцев: “Поки хтось «думає» робити вакцинацію чи ні, хочу розповісти ситуацією, свідком якої я став”