Пoвзти на кoлінах? Нардеп з ОПЗЖ закликав yкрaїнців до кaпiтуляції

Волошин пропонує українцям сказати: «Ми без Росії не можемо».

Депутат Верховної Ради від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» Олег Волошин заявив, що Україну чекає «неминуча капітуляція перед Росією». Про це представник ОПЗЖ сказав в ефірі телеканалу кума Путіна Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді.

У своїй промові нардеп Волошин бідкається, відмова що Києва від «конструктивного підходу в переговорах з Москвою» може приректи Україну на холодну зиму. При цьому соратник Медведчука вважає, що «у цій ситуації переговори по Донбасу – це вже другорядне питання».

«Якщо ми ще будемо показувати норов із Донбасом, то які можуть бути пільгові поставки газу і вугілля…

Ось вони говорили: «Ні капітуляції». Але вона вже неминуча. Економічно і енергетично капітуляція неминуча», – заявив член ОПЗЖ.

Соратник кума Путіна далі каже, що треба «налагодити діалог з Росією» і закликав українських націоналістів «не заважати цьому процесу».

«Влада повинна відкинути цей патріотичний пафос і нарешті сказати: «Ми без Росії не просто не можемо війну зупинити, ми без Росії не можемо забезпечити наявність тепла в квартирах, ми без Росії не можемо забезпечити роботу залишків нашої промисловості, ми без Росії не можемо забезпечити наявність електрики в електромережах», – вважає Волошин.

Волошин висловив думку, що якщо чинна українська влада не зможе домовитися з Росією, то «налагоджувати відносини зі східним сусідом доведеться їх наступникам», які прийдуть до керівництва країною «після народних хвилювань, викликаних втомою українців від важкого економічного становища в державі».

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Пoвзти на кoлінах? Нардеп з ОПЗЖ закликав yкрaїнців до кaпiтуляції