Відкрию вам правду для чого насправді потрібна вaкцинaцiя людства: лікар-вірусолог

Завдання вакцuнації від кор0навlрусy — взяти епідпроцес під контроль, але це не означає, що при досягненні колективного імунітету вдасться повністю перемогти вірус, елімінації — зниження захворюваності до нуля — навряд чи вдасться досягти, заявив лікар-інфекціоніст Євген Тімаков.

Раніше закордонне видання з посиланням на керівника оксфордської групи зі створення вакцuни від кор0навlруса, що співпрацює з AstraZeneca, професора Ендрю Полларда повідомляло, що штам кор0навlруса «дельта» робить неможливою формування колективного імунітету від C0VlD-19, так як будуть заражатися вже щеплені.

«Завдання вакцuнації — не вбuтu вірус, ми його ніколи не знищимо, він все одно буде залишатися.

Ми проводимо вакцuнацію, щоб не було важких ускладнень. Завдання вакцuнації — знизити кількість хворих миттєво, щоб можна було жити спокійно», — сказав Тімаков.

Він зазначив, що вакцuнація необхідна, щоб взяти епідпроцес під контроль, але це не означає, що вдасться впоратися з вірусом повністю, він в будь-якому випадку буде циркулювати в популяції, видозмінюючись.

Відповідаючи на питання, чи вдасться досягти коли-небудь елімінації вірусу, Тімаков відповів, що — ні.

А ви як вважаєте, вакцинуватися потрібно?

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відкрию вам правду для чого насправді потрібна вaкцинaцiя людства: лікар-вірусолог