“Зеля – Х*йло”: правоохоронці приїхали до Пояркова через напис на паркані

Правоохоронці приїхали до будинку художника Сергія Пояркова через “заборонені написи”. Напередодні чоловік написав на паркані “Зеля – Х*йло”.

Поярков пояснив, що в знак підтримки чоловіка, якому інкримінують адміністративне хуліганство через напис про президента України на паркані, вирішив зробити власний напис.

“Пів години назад до нас приїхала поліція. Кажуть начальство послало, бо у мене тут є “заборонені надписи”, (я виклав ролик де я написав ЗЕЛЯ Х### на власному паркані в підтримку ветерана, якого незаконно судять у Чернігові)”, – розповів Поярков.

Він підкреслив, що працівники поліції не змогли пояснити, де вказано, що ці заборонені.

“Я їм кажу, то кличте тоді своє керівництво, зараз буде телебачення, адвокати, активісти, ветерани, готуйтесь публічно пояснювати де ви бачили в нашому законодавстві таке дебільне формулювання як “заборонені надписи”, ким, коли і де заборонені”, – йдеться в дописі.

“Конституцію будете у мене до ранку вчити. Втікли тихеньк. До речі, не знаєте чому останнім часом жаб, щурів, хробаків і різну гидоту називають “Зєлями”, – розповідає Поярков.

Нагадаємо, що суд у Чернігові розглядає справу керівника місцевого осередку “Нацкорпусу” Олександра Тарнавського, якого звинувачують у хуліганстві через напис на паркані “Зеля – х*йло”.

Чоловікові інкримінують образу президента, через малювання понад сотні графіті з написами “Зеля – х*йло”. Сам підозрюваний наголошує на абсурдності звинувачення, оскільки, на його думку, “Зелейю” може бути хто завгодно. окрім цього, Тарнавський підкреслив, що за кілька годин нанести по містку понад сотню таких графіті просто фізично неможливо.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Зеля – Х*йло”: правоохоронці приїхали до Пояркова через напис на паркані